Szeroko pojętą fizjoterapią zajmuję się od 2000 roku.

Początkowo ukończyłem medyczne studium zawodowe w Szczecinie. Następnie studia licencjackie i magisterskie oraz liczne szkolenia(m.in.: PNF, terapię manualną wg. szkoły niemieckiej, Medycyna ortopedyczna wg.Cyriax, kinesilogy taping, Medycyna i rehabilitacja sportowa)

W codziennej pracy zajmuje się dolegliwościami związanymi z układem ruchem, trafiają do mnie pacjenci z zespołami przeciążeniowymi i bólowymi. Moją specjalizacją jest indywidualne podejście do pacjenta, skupiając się na diagnozie, leczeniu i profilaktyce funkcjonalne.

Wyjątkowo ważne dla mnie jest postawienie trafnej diagnozy, tak aby leczenie miało szanse w jak najkrótszym czasie nieść ulgę w bólu i satysfakcję z postępów. Równie ważna jest profilaktyka funkcjonalna, która pozwala zachować dobrą kondycję ruchową na długie lata.

Nasz gabinet specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej, neurologicznej, pourazowej oraz przed i pooperacyjnej. Zajmujemy się również urazami odniesionymi podczas wyczynowego uprawiania sportu. Uprawianie sportu wyczynowego wiąże się z powstawaniem specyficznych kontuzji. Wiedza i doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam na skuteczne przywrócenie pełnej sprawności fizycznej i umożliwia powrót do aktywności sportowej.

Oprócz sportowców wyczynowych zaufali nam także pacjenci ze schorzeniami narządu ruchu, którym dzięki skutecznej terapii przywróciliśmy pełną funkcję narządu ruchu. W trakcie rehabilitacji pacjentów naszym celem jest przywrócenie prawidłowych stosunków anatomicznych i biomechanicznych oraz zapewnienie powrotu do aktywności i sprawności fizycznej.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ